FARSANG

Az alsós és felsős évfolyamnak egyaránt egyik legkedveltebb és legsikeresebb rendezvénye a februári farsang. Már hetekkel előtte elkezdődik a készülődés. Az egyéni és csoportos fellépések megszervezése, a jelmezek elkészítése és a szerepek begyakorlásán kívül nagy érdeklődés mellett zajlik a hercegi pár és udvarhölgyeinek kiválasztása, megszavazása. A felsős arsangi bál egyik legizgalmasabb része a "produkciók" értékelése és díjazása. Nem kisebb izgalommal telik a tombolasorsolás sem, hiszen évről-évre egyre értékesebb ajándéktárgyak kerülnek kisorsolásra. A jó hangulatú karnevál a diákok nagy örömére az estig tartó disco-val folytatódik, ahol azok is felszabadulnak és visszanyerik kedvüket, akik sem a jelmezversenyen, sem a tombolán nem nyertek.